درباره ما

 

شرکت درسان ســـــازه

 

شرکت درسان سازه به عنوان مجری و طراح و سیستم های ساخت و ساز خشک (Dry Wall) و نمایندگی رسمی شرکت کناف ایران در زمینه طراحی، اجرا و ارائه سیستم های فوق فعالیت می نماید.
 این سیستم به واسطه مزایای متعدد آن بویژه سبکی وزن، تاثیر مستقیم در کاهش بارهای محاسباتی، تقلیل نیروی برشی حاصله، کوچک شدن ابعاد و مقاطع سازه و به تبع آن موجب کاهش هزینه های مربوط به ساخت اسکلت بنا می گردد و همچنین با توجه به کابری مطلوب Dry Wall به عنوان پوشش های نهایی و همچنین جدا کننده های داخلی در حال حاضر این سیستم به عنوان متداولترین روش ساخت و ساز در جهان مورد توجه و استفاده قرار  گرفته است.
با عنایت به ضرورت بهینه سازی بخش ساخت و ساز در کشور و نیز موفقیت ژئوفیزیک ایران از لحاظ قرار گرفتن بر روی نوار زلزله اهمیت بکارگیری سیستم ساخت و ساز خشک و سبک در ساختمان سازی و ضرورت استفاده از آن افزایش می یابد .
شرکت درسان سازه با برخورداری از سابقه درخشان در همکاری با کارفرمایان و مجریان معتبر در امر ساخت و ساز و پشتیبانی بی نقص شرکت کناف ایران با راهبری و اجرای بیش از 800 پروژه Dry Wall (ساخت و ساز خشک) در ایران سهم بالایی را در مدیریت اجرایی پروژه های مربوطه دارا می باشد .

لذا این شرکت آمادگی خود را به منظر ارائه کلیه خدمات و اطلاعات مربوط به سیستم از قبیل همکاری در کلیه مراحل مطالعات برنامه ریزی، طراحی و اجرای پروژه ها اعلام می نماید.

برخی از مزایای سیستم دارای وال (کناف) نسبت به سیستم سنتی

1. سبک و ایمن در برابر زلزله

2. سرعت اجرای بسیار بالا

3. حداقل دوریز مصالح

4. قابلیت اجرا در شرایط اقلیمی مختلف

5. عدم نیاز به جوشکاری

6. قابلیت نقاشی بلافاصله پس از اجرا

7. طرف قرارداد با یک شرکت در خصوص کلیه مراحل اجرایی از حمل مصالح تا مرحله درزگیری و بتونه کاری

8. کاهش هزینه های سازه و فونداسیون با توجه به کاهش بار مرده ساختمان

9. عایق حرارت، صوت و رطوبت

10. قابلیت اجرا با هر نوع نقشه معماری

11. دسترسی و تعمیرات آسان تاسیسات

12. قابلیت ترمیم و تعویض

13. حمل و نقل آسان و ارزان

14. دارای رفتار میانقابی مناسب در زلزله

15. مقاوم در برابر آتش مستقیم تا 3 ساعت
 

قالب وب سایت : تک وب دیزاین